Spirit & Cocktail Bar

Tešíme se na Vaši návštěvu v klidném prostředí La Corse.

Ve Spirit & Cocktail baru La Corse (la kors) v Ostravě Porubě, podáváme jedinečnou kávu BROSIO v různých variantách. Nabízíme rozlévaná francouzská vína i italské prosecco nebo můžete ochutnat Korsické pivo. U nás si vyberete i z několika desítek koktejlů dle originální receptury.

O naší kávě

BROSIO je řada vysoce kvalitní kávy ze sortimentu J. J. Darboven. Výroba a příprava kávy je inspirována typickým francouzským životním stylem, který klade důraz na kvalitní prožitek každého momentu dne. Arabika z Etiopie vyniká především bohatým květinovým aroma a tělo je charakterizováno jako výrazné a plné kávové. Robusta přináší do směsi sílu a typickou kávovou chuť. Káva má čokoládovou příchuť, která přetrvává na patře. Jemná acidita. Jedinečná káva pro "gurmány" a milovníky výběrové kávy.

Korsické kaštanové pivo Pietra

Pivo, které se vaří s pomocí kaštanové mouky. Vaří se v pivovaru Furiani na ostrově Korsika, kde se kaštany vyskytují opravdu hojně. Pivo má jantarovou čirou barvu a nahnědlou vcelku vysokou pěnu. Ta má velké bubliny a vcelku krátké trvání – během několika chvil je pryč. Vůně je lehce sladová ale především oříšková, dřevitá, karamelová a samozřejmě kaštanová. Je ale vyvážená a má šmrnc. Pivo má silný říz a vyšší nasycenost. V chuti jsou opět cítit oříšky a především kaštany. Est.1995

Otevírací doba:
Po-Čt 14:00-22:00 | Pá 14:00-24:00 | So 16:00-24:00 | Ne ZAVŘENO

 

káva Brosio
Korsické pivo PIETRA
víno Habánské sklepy
Bohemia sekt